POPCORN-ZDRAVÉ ZOBÁNÍ nebo TUKOVÁ PAST?

popcorn

Také si myslíte, že když sáhnete po popcornu, tak jste vybrali zdravější variantu než jakou jsou klasické brambůrky? No a máte pravdu….pokud se Vám tedy do výběru kukuřičných pukanců nepřimíchá potravinářský průmysl!

FreeGreatPicture.com-29951-corn

Pokud jste si oblíbili popcorn v jednoduchém balení pro mikrovlnky, tak věřte, že mimo obyčejné kukuřice sníte i hromadu nekvalitního tuku (palmový olej), velkou dávku soli (až 4,5%), aromata, emulgátory i barviva!

Přesto všechno ale může být popcorn zdravou pochoutkou. Jediné, co proto musíte udělat je koupit si bio kukuřici na výrobu popcornu. Tím, že si koupíte tento produkt v bio kvalitě určitě neprohloupíte, protože kukuřice spadá do plodin, které jsou často geneticky modifikované a koupí bio výrobku máte jistotu kvalitního produktu.

383903

A jaké bonusy takové zdravé zobání má? Je to celozrnná a bezlepková potravina, obsahuje velké množství vitaminu B1, draslíku, fosforu, hořčíku a železa.

A jak na přípravu? Do misky nasypte potřebné množství kukuřice, přiklopte víkem a dejte vařit do mikrovlnky, dokud se zrníčka nevyklubou. Popcorn si pak můžete lehce osolit či okořenit.

Zdroj: http://www.inconcept.cz/popcorn-zdrave-zobán%C3%AD-nebo-tuková-past%3F – Sabina Kubalováimage_2 Autor:
Důvod proč redakce

Nebol nájdený žiaden obsah