FILTROVANÁ VODA

image_55

Vše o pitné vodě s MUDr. Františkem Zámolou: Díl čtvrtý

  Filtrovaná voda je nezávadná voda bez příměsí nežádoucích nebo škodlivých látek a nežádoucích zabarvení a zápachu. Náš organismus se tak nemusí vypořádávat s cizorodými látkami, protože do těla dostáváme jen čistou vodu. Kromě toho je filtrovaná voda nejlepší pro regeneraci, a to jak u běžných lidí, tak u sportovců. Můžeme si ji vyrábět sami doma, a pokud se o filtrovací zařízení staráme a pravidelně vyměňujeme filtry, tak nám dlouho vydrží a po léta bude dodávat kvalitní pitnou vodu.

  Moje první filtrační zařízení bylo namontováno v roce 2001, stále je V provozu a dodává kvalitní pitnou vodu. Nezanedbatelným plusem je i to, že nemusíme tahat těžké balíky balené vody z obchodu - ušetříme tak sami sebe nejen zbytečné námahy, ale také peníze za benzin. Z ekonomického hlediska se nám po roce až dvou letech náklady na filtrační zařízení vrátí.

 

Který filtr bychom měli zvolit, pokud chceme mít jistotu, že pijeme opravdu čistou vodu?

  Jednoznačně filtr s reverzní osmózou, protože ten je v kvalitních čističkách vody, jako je například Edel Wasser, většinou součástí vícestupňového systému filtrace. Filtr s reverzní osmózou odstraní až 97 % všech škodlivých látek a díky semipermeabilní membráně zachytí i ty nejmenší látky až do velikosti 0,00oI-0,00oS um. Zatímco různé filtrační patrony představují v podstatě nouzové řešení - navíc nejsou schopny zachytit molekuly mnoha škodlivých chemikálií, pesticidů, těžkých kovů atp. -, filtr s reverzní osmózou je trvalým řešením, které nás zbavuje problému s nekvalitní vodou jednou pro vždy.

 

  Čistička vody Edel Wasser pracuje na principu reverzní osmózy. Je to tedy podle Vás ta správná volba pro každého, kdo chce mít jistotu, že pije čistou a kvalitní vodu?

  Ano, jak už jsem naznačil v odpovědi na předešlou otázku, Edel Wasser je dobrou volbou, protože to je vícestupňový filtrační systém. jehož součástí je i filtr s reverzní osmózou. Energetická nenáročnost, v podstatě nulové provozní náklady, vysoká účinnost čištění a kompaktní rozměry jsou hlavními přednostmi čističky vody Edel Wasser.image_2 Autor:
Důvod proč redakce

Nebol nájdený žiaden obsah