DNEŠNÍ DOBA FANDÍ RECYKLACI

banan

Řekněte ano slupkám! Každý je má doma a snad jsou i odpadem, ale my vám dokážeme, že tomu tak není a že dokonce slupka může být super beauty vychytávkou nebo zázračným pomocníkem v domácnosti.

 

Toužíte po bělostném úsměvu?

ANO! V jednom z posledním beauty článků jsme vám radili, že polehlivým, přírodním pomocníkem je kurkuma nebo kokosový olej. Efektivním prostředkem jsou ale i banánové slupky. Stačí vetřít vnitřní obsah slupky na zuby a tento trik opakovat každy den po dobu 5 minut. Výsledek uvidíte již po týdnu.

 

Bolest hlavy?

Všichni víme, že banány obsahují draslík, ten vám pomůže odstranit bolest hlavy. Stačí přiložit banánovou slupku na čelo nebo šíji, po pár minutách můžete ucítit úlevu, díky zvýšenému přílivu draslíku.

 

Super banánový peeling?

Slupka od banánu je velmi užitečná při léčbě akné. Snižuje projevy zánětu a podráždění. A má celkově zklidňující účinky.

 

Lesknoucí se domácnost?

Banánové slupky jsou velmi šikovným pomocníkem pro číštění nábytku a kuchyňských potřeb, dokonce umí vyčistit i boty. Krásně je vyleštíte a odstraníte prach. Podobně tak můžete učinit i s odstraněním nečistot z listů pokojových květin.image_2 Autor:
Důvod proč redakce