Co víte o záporných iontech

image_42

 Co víte o záporných iontech? Možná si ještě pamatujete ze školy, že se jim říká anionty a že vznikly přijmutím elektronu. Ale víte i že velice prospívají vašemu zdraví? Ne nadarmo se jim říká vzdušné vitamíny!

  V první řadě jsou to skvělí zabijáci baktérií a virů a tím snižují nemocnost až o nemalých 80%. Proto se používají ke sterilizaci operačních sálů a nástrojů ve zdravotnictví. Jejich dezinfekční účinnost je až 98%.

  Hned za tím následuje skvělá schopnost dělat vzduch lépe dýchatelný. Tím zvyšují samočistící schopnosti řasinkové výstelky plic.

 Také mají upravují pH naší krve směrem k zásadité, což působí antioxidačně a regeneruje nám to buňky. To oceníte po nějakém tom sportovním výkonu, kdy se vyplaví ze svalů do krve kyselina máselná a močová. To je to nepříjemné pálení, které si vás najde po běhu nebo několika sériích. Záporné ionty v krvi taky hýbají s podílem elektrolytů, které jsou v ní obsažené. To má antioxidační účinek, zlepšuje se přenos energie do svalů a lepší je i přenos nervových vzruchů z mozku do svalů, což značně vylepší vaši koordinaci pohybů.

 Pokud rádi pořádáte noční dobrodružnou cestu do ledničky, protože vás honí mlsná, záporné ionty by vám mohly pomoct. Pozitivně totiž ovlivňují hladinu neurotransmiterů v krvi. To znamená, že díky nim můžete zhubnout! Nejenže ovlivňují chuť na jídlo, ale dokonce i náladu. Vzpomeňte si, kolikrát jste si dali nějakou přeslazenou dobrotu, protože vám bylo prostě smutno nebo se v práci stalo něco co vás naštvalo a vy se chcete sladkostí uklidnit. Také snižují nebo dokonce odstraňují depresivní stavy, díky optimalizaci produkcí neurotransmiterů (serotoin).

  Zdroj záporných iontů by se měl nacházet kdekoliv kde to má lidem „myslet“. Tím myslím knihovny, studovny, školy, kanceláře atd. Zlepšují totiž paměť, mentální výkon a koncentraci. Způsobuje to přenos záporných iontu přes plíce do krve, kde ovlivňuje vzrušivost nervových zakončení, což ovlivňuje paměť. Může vám to zvýšit IQ až o 10 bodů!

  V neposlední řadě snižují krevní tlak a podporují růst rostlin.

  Pokud tedy chcete zhubnout, bolí vás vše po cvičení nebo chcete dýchat lepší vzduch, podívejte se po nějaké výkonné čističce vzruchu. Zkuste třeba Therapy Air iOn.

Videoimage_2 Autor:
Důvod proč redakce